gooro33 napisał(a):

Czy wiadomo cos od strony SKWK odnosnie pikiety albo przemarszu ?
|
SKWK tez jest wieloma sprawami ograniczone.
Ostatnio z racji tego, ze nawet na mecze w Sosnowcu mi brakuje kasy, nie mowiac o innej dzialalnosci nie mam swietnego kontaktu z ludzmi z SKWK, ale mysle, ze napewno kilka osób sie tym tematem na dnich zainteresuje.