Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5109
Stary 23.10.2009, 09:47
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Czy wiadomo cos od strony SKWK odnosnie pikiety albo przemarszu?
SKWK tez jest wieloma sprawami ograniczone.
Ostatnio z racji tego, ze nawet na mecze w Sosnowcu mi brakuje kasy, nie mowiac o innej dzialalnosci nie mam swietnego kontaktu z ludzmi z SKWK, ale mysle, ze napewno kilka osób sie tym tematem na dnich zainteresuje.
Odpowiedz cytując