tofik napisał(a):

|
Przy którym golu zawalił Marcelo ? Druga sprawa, pewien nie jestem, ale raczej nie jest to podstawowy zawodnik. Zazwyczaj nie.
|
Przy trzecim. Nie pokrył Pato, w ogóle nie był nim zainteresowany. Okręgówka taka./ Marcelo jest podstawowym zawodnikiem Realu z Madrytu, podobnie Guti,który też w meczu z Sevilla pokazał co umie. Krył sam siebie
Nie pisze,że one są słabe, ale zwyczajnie przereklamowane. Ot i co. Jest tam efektowność ale nie ma efektywności. Natomiast taki MU, palce lizać, CHFC,podobnie. Można grać ładnie nie rezygnując z taktyki.
Sevilla może zajść daleko, ma wyrównany skład, Kanuute(czy jakoś tak) wchodzi tam z ławki. Dobra ekipa. Solidna, tylko jak pomyślę, to Lyon też przez lata był solidną ekipą, nafaszerowaną gwizdami i nic z tego nie wynikało. Wychodzili z grupy i tyle.