Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1340
Stary 23.10.2009, 09:25
tofik napisał(a):Wyświetl post
Przy którym golu zawalił Marcelo ? Druga sprawa, pewien nie jestem, ale raczej nie jest to podstawowy zawodnik. Zazwyczaj nie.
Przy trzecim. Nie pokrył Pato, w ogóle nie był nim zainteresowany. Okręgówka taka./ Marcelo jest podstawowym zawodnikiem Realu z Madrytu, podobnie Guti,który też w meczu z Sevilla pokazał co umie. Krył sam siebie

tofik napisał(a):Wyświetl post
To tak a propo odnoszenia się do jednego kolesia i na tym opierania swoją teorię o słabości składów drużyn hiszpańskich

Nie pisze,że one są słabe, ale zwyczajnie przereklamowane. Ot i co. Jest tam efektowność ale nie ma efektywności. Natomiast taki MU, palce lizać, CHFC,podobnie. Można grać ładnie nie rezygnując z taktyki.


Sevilla może zajść daleko, ma wyrównany skład, Kanuute(czy jakoś tak) wchodzi tam z ławki. Dobra ekipa. Solidna, tylko jak pomyślę, to Lyon też przez lata był solidną ekipą, nafaszerowaną gwizdami i nic z tego nie wynikało. Wychodzili z grupy i tyle.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując