Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5104
Stary 23.10.2009, 07:37
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Przy sprzyjających okolicznościach Wisła dostanie do użytkowania obiekt w czerwcu, ale bez skończonej jednej z trybun głównych.

Z naszych informacji wynika, że głównym powodem opóźnień są relacje na linii architekt - wykonawca. Polimex Mostostal od kilku miesięcy próbuje wyegzekwować od architekta Wojciecha Obtułowicza nowe projekty, bo część z wcześniej złożonych nie nadaje się do realizacji (np. dach jednej z trybun nie miał instalacji do odprowadzania wody). W tej sytuacji Polimex na własną rękę zaczął przerysowywać projekty. - To bez znaczenia, kto się tym zajmuje, byle to nie było totalne naruszanie prawa autorskich. My też nanosimy poprawki i czasem chwilę to trwa, bo odpowiedzialność jest wielka - zaznacza Obtułowicz. - Jeśli wszyscy się zmobilizują, to stadion będzie gotowy na czas.
czyli wynika z tego, iż Obtułowicz nie dość, że zrobił ...jowy projekt to jeszcze nie można doprosić się poprawek. A sam architekcina jest zadowolony, że ktoś te poprawki za niego przygotowuje.


http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...y_na_czas.html
Ostatnio edytowane przez cassius31krakow : 23.10.2009 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując