Miałem ****a 11 lat wtedy, tyle godzin oglądałem te chujowe walki, żeby potem oglądnąć to...
http://www.youtube.com/watch?v=iHb-OuNFL5c
Ja wiem, że to sport, boks i w ogóle... Ale jak można było tak po prostu zejść z ringu?
I to dwa razy!
Dlatego jutro kibicuje Adamkowi... Chodź bez entuzjazmu...