Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.10.2009, 23:53
Miałem ****a 11 lat wtedy, tyle godzin oglądałem te chujowe walki, żeby potem oglądnąć to...

http://www.youtube.com/watch?v=iHb-OuNFL5c

Ja wiem, że to sport, boks i w ogóle... Ale jak można było tak po prostu zejść z ringu?

I to dwa razy!

Dlatego jutro kibicuje Adamkowi... Chodź bez entuzjazmu...
Ddf
Odpowiedz cytując