Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11946
Stary 22.10.2009, 23:43
probuje wdrazyc sie w temat for na phpBB 3 i mam pewien klopot
chcialbym sie dowiedziec w ktorym pliku php powinienem szukac linijek odpowiedzialnych za umieszczanie pod tytulami tematów wszelkich znakow, innymi slowy chce usunac wszystko co sie tam znajduje, a na chwile obecną wyglada to tak:
http://img194.imageshack.us/img194/4097/001ti.jpg

bede wdzieczny za pomoc
Odpowiedz cytując