probuje wdrazyc sie w temat for na phpBB 3 i mam pewien klopot
chcialbym sie dowiedziec w ktorym pliku php powinienem szukac linijek odpowiedzialnych za umieszczanie pod tytulami tematów wszelkich znakow, innymi slowy chce usunac wszystko co sie tam znajduje, a na chwile obecną wyglada to tak:
http://img194.imageshack.us/img194/4097/001ti.jpg
bede wdzieczny za pomoc