Hamas_kr napisał(a):

|
Albo masz na większości osiedli pojemniki na ubrania. Zysk z ich sprzedaży idzie na zboźne cele.
|
Wróć, już nie ponoć niestety.
Nie ma ta firma od pojeników umowy z caritasem i ubrania idą na ... sprzedaż w "sekendhendach" co lepsze, a gorsze to nic tylko wyrzucają.
Tak przynajmniej informowali jakiś czas temu w mediach.