Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11942
Stary 22.10.2009, 22:29
Hamas_kr napisał(a):Wyświetl post
Albo masz na większości osiedli pojemniki na ubrania. Zysk z ich sprzedaży idzie na zboźne cele.
Wróć, już nie ponoć niestety.

Nie ma ta firma od pojeników umowy z caritasem i ubrania idą na ... sprzedaż w "sekendhendach" co lepsze, a gorsze to nic tylko wyrzucają.

Tak przynajmniej informowali jakiś czas temu w mediach.
Odpowiedz cytując