Kolejne pytanie:czy Wiecie moze gdzie w dobre rece(swiety nie jestem raczej diabel bo do kosciola chodze na pogrzeby chrzty wesela) mozna oddac jakims zakonnym,biednym, itp damskie ubrania w porzadnym stanie po babci dziewczyny?najlepiej w okolicach srodmiescia itp -jest tego z pare worow a na allegro nie chce mi sie wystawiac ,dostac grosze,i zdjec robic itp ...

Wiem ze na malborskiej napewno ale to 2 strona krk a przez telefon `siostrzyczka`` swietoJe...liwa mowi z laska ze moze przyjac ....
Zalezy mi na tym aby ciuchy trafily w dobre miejsce -inaczej wole na smietnik wyniesc i oszczedzic czasu itp.
Pozdrawiam