Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11924
Stary 22.10.2009, 19:30
Szyszunia_ABG napisał(a):Wyświetl post
Siema mam pytanko małe, w czym jest wada a mianowicie. Włączam mp3 jest chwile napis marki mp3 po czym samoistnie sie gasi, dodam ze bateria jest nowiutka. Będę wdzieczna za podpowiedzi
Może jednak coś z baterią. Albo w opcjach zobacz oszczędzanie energii czy cos takiego. I najlepiej to wyłącz.Może zadziała. A jak coś to pisz na priv może mamy te same modele.
Odpowiedz cytując