Szyszunia_ABG napisał(a):

|
Siema mam pytanko małe, w czym jest wada a mianowicie. Włączam mp3 jest chwile napis marki mp3 po czym samoistnie sie gasi, dodam ze bateria jest nowiutka. Będę wdzieczna za podpowiedzi
|
Może jednak coś z baterią. Albo w opcjach zobacz oszczędzanie energii czy cos takiego. I najlepiej to wyłącz.Może zadziała.

A jak coś to pisz na priv może mamy te same modele.