Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4833
Stary 21.10.2009, 22:25
Ktoś zapoda typy na Ligę Europejską ?

WRzŚ
Cytat:
grac na baseball z kursami typu 1.8 - 2.2 stawke proporcjonalnie (wyzsza/nizsza) tak ze z tych 50zł robi sie 48 ale przynajmniej jest obrócone

ps. poza tym miałem na mysli nie bonus przy wpłacie ale te kupony promocyjne z kodem który daje jednorazowo np 5 - 10 euro
O co chodzi jutro będe wpłacał i chciałbym wiedzieć ?
Ostatnio edytowane przez kadziolek1906 : 21.10.2009 o godz. 22:32.

Odpowiedz cytując