Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2794
Stary 21.10.2009, 22:06
Apoel przegrał 2:1 i nie jest to chyba najgorszy wynik. Szkoda Kosy - grał z kontuzjowanym kolanem i widocznie nie dał rady dłużej walczyć.

Tu jest fragment przedmeczowego wywiadu z Kamilem.:

PRZEGLĄD SPORTOWY: Skoro pański APOEL Nikozja zremisował w Madrycie z Atletico to również na stadionie Dragao w Porto może postarać się o niespodziankę.
KAMIL KOSOWSKI: Będzie ciężko, bardzo ciężko. Właśnie oglądaliśmy skróty meczów Porto i potwierdziła się moja opinia - to najmocniejszy zespół w naszej grupie. Oczywiście ktoś zaraz zapyta: A nie Chelsea? Uważam, że nie. Porto gra kapitalnie. Każdy piłkarz ich drużyny potrafi zrobić różnicę czyli wygrać pojedynek jeden na jeden. Naprawdę jest to mocny zespół. Po tym oglądaniu w pamięci zapadły mi szczególnie dwa nazwiska graczy Porto, chodzi o obrońcę - Bruno Alvesa i pomocnika Hulka. Ten Hulk to chyba z filmu „Incerdible Hulk". Też jest niewiarygodny (śmiech). Równie dobry jest Alves, bardzo groźny przy stałych fragmentach gry, a i sam potrafi przyłożyć na bramkę.
Odpowiedz cytując