Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
JacaTS
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1333
21.10.2009, 21:47
I polala sie krolewska krew
Bardzo dobrze, po wpakowaniu takiej ciezkiej kasy w ta druzyne graja jak skonczone ciotki. Po raz kolejny zastsowanie ma teoria, ze druzyne tworzy kolektyw, a nie indywidualnosci.
Grande Milan!
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
JacaTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacaTS
Znajdź inne posty napisane przez JacaTS