Oldpara napisał:
Cytat:
|
Bez przesady. Stadion Cracovii to fajny projekt.
|
Chyba, ze fajny jak dla nich. To się zgodzę.
Cytat:
|
Trybuny nie będą za wysokie, ale nie wiele niższe niż nasze pierwsze piętro na C i A/B
|
Czyli niższe niż do połowy naszej wysokości.
Cytat:
|
a do tego bliżej murawy i pod większym kątem, więc widok będzie tam prawdopodobnie lepszy niż na Wiśle.
|
Nie no bez jaj. Popatrz na wysokość tych trybunek i pracujących robotników. Takie trybunki to mają na boiskach treningowych w cywilizowanych krajach.
Poza tym wypowiedź wyżej dokładnie opisuje listę. To taki składak z różnych wysokości. Pierwsze wrazenie na wizualizacjach było OK bo dużo ludzi lubi małe kameralne stadioniki, ale to będzie właśnie stadionik, a nie stadion.