Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 21.10.2009, 21:28
Oldpara napisał:
Cytat:
Bez przesady. Stadion Cracovii to fajny projekt.
Chyba, ze fajny jak dla nich. To się zgodzę.

Cytat:
Trybuny nie będą za wysokie, ale nie wiele niższe niż nasze pierwsze piętro na C i A/B
Czyli niższe niż do połowy naszej wysokości.

Cytat:
a do tego bliżej murawy i pod większym kątem, więc widok będzie tam prawdopodobnie lepszy niż na Wiśle.
Nie no bez jaj. Popatrz na wysokość tych trybunek i pracujących robotników. Takie trybunki to mają na boiskach treningowych w cywilizowanych krajach.
Poza tym wypowiedź wyżej dokładnie opisuje listę. To taki składak z różnych wysokości. Pierwsze wrazenie na wizualizacjach było OK bo dużo ludzi lubi małe kameralne stadioniki, ale to będzie właśnie stadionik, a nie stadion.
Odpowiedz cytując