Zwierze napisał(a):

Coś mi się wydaje że Milan dzisiaj postara się o niespodziankę ale niczym tego nie udokumentuję takie przeczucie
|
Mów mi wuju
P.S. Pytanie do oglądających Juve jak padła bramka tzn czym?

Już wiem główka czyli tak jak postawiłem. Straty z wczoraj odrobione