|
Heh rozegralem dopiero dwa mecze w PES`ie i moge powiedziec krotko. W zasadzie nic czego bysmy do tej pory nie widzieli ale jednak lepiej, wiecej, bardziej... Ten PES jest znacznie lepszy niz poprzedniczka tylko jakis taki troche dziwny... nie moge sie przyzwyczaic do grafiki i animacji, fantastyczne jest tez to ze po uruchomieniu exhibition po wybraniu wszystkiego bez zadnego ekranu ladowania od razu gramy mecz. Mala rzecz a cieszy. Cieszy tez to ze jest Wisla. Popieprzone sa umiejetnosci zawodnikow. W 2009 jakos lepiej to moim zdaniem bylo zrobione. Moze to kwestia przyzwyczajenia... I na koniec pytanie, czy u was tez pilkarze sa tacy ciezcy i tak wolno zmieniaja swoje pozycje po wcisnieciu przyciskow kierunkowych?
|