Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5036
Stary 21.10.2009, 18:49
Wiślacy, nie dajcie się wciągnąć w igrzyska polityczne, które legły u podstaw decyzji Radnych. Już widzę, te czekające w szufladach partyjnych, programy wyborcze, obiecujące nam dokończenie stadionu czy wybudowanie hali TS oraz inne obiecanki, jeśli tylko wybierzemy ich program. Te igrzyska właśnie mają na celu podzielić nas politycznie i wciągnąć nas w ich absurd przedwczesnej kampanii wyborczej. Oddzielmy tym razem politykę od gospodarności. Albo nauczą się w Radzie Miasta pracować gospodarnie i ze zdrowym rozsądkiem, ponad podziałami politycznymi, albo trzeba będzie ich wysadzić z foteli w przyszłych wyborach i postawić na kandydatów niezależnych czyli gospodarnych. Polityczni ignoranci, niech tym razem poszukają sobie frajerów poza Krakowem. Te waśnie polityczne w Krakowie legły u podstaw odsunięcia Krakowa z organizacji ME 2012. Choć nadal jest cień szansy, że UEFA może nas dokooptować, bo nigdy nie wiadomo, czy nawet na ostatnią chwilę, coś nie zagra na Ukrainie. Nie pozwólmy aby i ten cień szansy zmarnowano w Krakowie.

Nie bez kozery, zacytowałem głos rozsądku niezależnego politycznie radnego Olszówki, który właśnie dlatego, że nie jest uwikłany w zwalczające się wzajenmnie układy czy partie polityczne, zachował elementarne poczucie rzeczywistości i gospodarności. Jako kibice mamy różne sympatie polityczne, ale w tej sprawie dokonajmy jedynego słusznego wyboru, jakim jest dobro naszego klubu Wisły Kraków i odstawmy na bok nasze preferencje polityczne i o nich w tym przypadku nie dyskutujmy. Wystąpmy tym razem wspólnie jako wyborcy Wisły Kraków. Zademonstrujmy naszą wolę w Radzie Miasta jako Radzie Miasta, w której nie obchodzą nas podziały polityczne. Zwróćmy się do nich bez kontekstu i preferencji politycznych. Nauczmy ich wreszcie pracować na rzecz Krakowa, ponad podziałami politycznymi.

Wyraźmy swoje pokojowe lecz bardzo stanowcze stanowisko. Stadion Wisły Kraków wraz z infrastrukturą musi powstać w terminie. Hala sportowa TS Wisła Kraków, musi zostać uwzględniona w tegorocznym budżecie miasta w ramach inwestycji koniecznych ( choćby w formie gwarancji kredytu bankowego ). Nie pozwólmy zmarnować środki już na te cele przeznaczone, czy to miejskie czy państwowe lub unijne, jak w przypadku hali. Musimy mieć świadomość, że jeśli nie teraz, to raczej nigdy cele te nie zostaną sfinalizowane, tak jak tego sobie życzymy i jak władze naszego miasta nam obiecały. Bądźmy gospodarni i przywróćmy władzom naszego miasta poczucie rzeczywistości oraz zdrowy rozsądek.

Dość politycznych igrzysk i szopek gospodarczych niekompetencji krakowskich, które spychają Kraków na manowce cywilizacyjnego rozwoju w tym kraju.
Ostatnio edytowane przez kot : 21.10.2009 o godz. 22:01.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując