Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11912
Stary 21.10.2009, 18:42
maciek777 napisał(a):Wyświetl post
Znacie jakas przytulna knajpke,gdzie mozna zjesc dobre lody o tej porze roku ?
"lodziarnia" na grodzkiej
Odpowiedz cytując