Gin napisał(a):

|
Kto oglądał dzisiejsza kronike i tematy dnia to wie ze kase na stadion bedzie ciezko wyciagnąc . radni nie maja zamiaru ułatwiac Majchrowskiemu zadania . powiedzieli że 370 mln ma wystarczyc i ich to nie obchodzi a Pani z PO powiedziala ze jeszcze mozna okroic projekt stadionu zeby zejsc z kosztów , wspomniala tez o parkingach ,ze jej zdaniem nie ma chetnych poniewaz z samego parkingu sa małe zyski i powinno sie pomyslec o budowie parkingu z hotelem .
|
Widziałem fragment - tego sie nie da słuchać. Przerażająca niekompetencja, ignorancja, brak wyobraźni, wiedzy, troski o mieszkańców Krakowa chcących tej inwestycji i sympatyzujących z Wisłą.
Z takimi radnymi to my ciągle będziemy w epoce lodowcowej...
Przydałoby sie tej radnej przypomnieć, że kibice to nie obywatele II kategorii i też będą głosować w wyborach.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"