Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
4821
21.10.2009, 18:03
Barca mi wczoraj wtopiła kupon,a dałem tylko dwa mecze drugim był mecz Debreczeni -Fiorentina.
Dzisiejsze typy
Chelsea -ATM 1
Real-Milan 1
Oczywiscie tradycyjnie opinie mile widziane.
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33