Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5027
Stary 21.10.2009, 17:52
Kto oglądał dzisiejsza kronike i tematy dnia to wie ze kase na stadion bedzie ciezko wyciagnąc . radni nie maja zamiaru ułatwiac Majchrowskiemu zadania . powiedzieli że 370 mln ma wystarczyc i ich to nie obchodzi a Pani z PO powiedziala ze jeszcze mozna okroic projekt stadionu zeby zejsc z kosztów , wspomniala tez o parkingach ,ze jej zdaniem nie ma chetnych poniewaz z samego parkingu sa małe zyski i powinno sie pomyslec o budowie parkingu z hotelem .
Odpowiedz cytując