Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5026
Stary 21.10.2009, 16:19
Kolesie z PO rozpoczęli kampanię o prezydenturę dla swojego jeszcze nie ujawnionego słupa. Niestety ofiarą ich brudnych gierek stał się stadion Wisły. Logiczny wydaje się fakt, że skoro budowa trwa to trzeba ją dokończyć, a potem można dochodzić swoich praw nawet na drodze sądowej. Przecież zostawić rozgrzebany stadion, bez wpływów do kasy miasta za jego wynajem przez klub to sabotaż. Ale widać, że chodzi im jak zwykle żeby nie złaqpać króliczka, tylko go gonić. Dołączają do nich z różnych partii radni bez napletków, tradycyjnie "zatroskani" stanem kasy miejskiej i zaczyna się robić kociokwik. Prawdopodobnie trzeba będzie i dobitnie i mocno wytłumaczyć, że jak w czerwcu nie wrócimy na nasz stadion to niech oni lepiej wyprowadzą się z Krakowa. Bo na żadnym osiedlu się przed nami nmie schowają, a na ulicy nie jeden wróbel może im nasrać na głowę.
Odpowiedz cytując