Grzechu napisał(a):

Pytanko mam: w fifie po zakończeniu sezonu w trybie kariery wyskakuje mi, że gra nie jest prawidłowo uwierzytelniona. Oczywiście gra jest ściągnięta z neta. Jak to obejść?
Oczywiście bez tekstów, o oryginale...
|
nowszego cracka poszukaj najlepiej na peb.pl