Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1077
Stary 21.10.2009, 14:32
Grzechu napisał(a):Wyświetl post
Pytanko mam: w fifie po zakończeniu sezonu w trybie kariery wyskakuje mi, że gra nie jest prawidłowo uwierzytelniona. Oczywiście gra jest ściągnięta z neta. Jak to obejść?

Oczywiście bez tekstów, o oryginale...
nowszego cracka poszukaj najlepiej na peb.pl



Odpowiedz cytując