Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 21.10.2009, 14:06
Do uzytkownikow JDowloadera. Da sie jakos sciagnac plik który w statusie ma "wtyczka przestarzala" ? Pół partow tego PESA mi sie sciaglo normalnie, a w polowie wyskakuje takie cos...
Odpowiedz cytując