Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1076
21.10.2009, 14:06
Do uzytkownikow JDowloadera. Da sie jakos sciagnac plik który w statusie ma "wtyczka przestarzala" ? Pół partow tego PESA mi sie sciaglo normalnie, a w polowie wyskakuje takie cos...
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW