Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5022
Stary 21.10.2009, 13:53
Przeciez u nas nie ma marketingu, u nas to pojecie nie istnieje. A dzialania marketingu ograniczaja sie do wymyslenia plakatu przed meczem z Legia.

Sila Amiki jest marketing nic nie maja nic nie osiagneli a sa non stop w gazetach opisywani jak zbawcy polkiej pilki. A unas sa sukcesy i nic z tego jak sie tego nie umie sprzedac. Wiec na akcje ze stadionem bym zbytnio nie liczyl.
,
Odpowiedz cytując