|
Przeciez u nas nie ma marketingu, u nas to pojecie nie istnieje. A dzialania marketingu ograniczaja sie do wymyslenia plakatu przed meczem z Legia.
Sila Amiki jest marketing nic nie maja nic nie osiagneli a sa non stop w gazetach opisywani jak zbawcy polkiej pilki. A unas sa sukcesy i nic z tego jak sie tego nie umie sprzedac. Wiec na akcje ze stadionem bym zbytnio nie liczyl.
 ,
|