|
Tez jestem zdania, że musi być stanowcza medialna reakcja Wisły (a jak się da, to i dziennikarzy czy innych środowisk) na zagrożenie w opóźnieniu budowy.
Wprawdzie to Miasto jest inwestorem, ale głównym beneficjentem ma być Wisła i to Wiśle powinno najbardziej zależeć na wywieraniu presji, by skończyć budowę w zakładanym terminie.
|