Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5021
Stary 21.10.2009, 13:47
Tez jestem zdania, że musi być stanowcza medialna reakcja Wisły (a jak się da, to i dziennikarzy czy innych środowisk) na zagrożenie w opóźnieniu budowy.
Wprawdzie to Miasto jest inwestorem, ale głównym beneficjentem ma być Wisła i to Wiśle powinno najbardziej zależeć na wywieraniu presji, by skończyć budowę w zakładanym terminie.
Odpowiedz cytując