Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5020
Stary 21.10.2009, 13:24
Popieram Markusa. Jest czas by działać, później już może być za późno. Skoro już teraz pojawiają się przebąkiwania o problemie finansowym, to co dopiero się stanie, gdy źródło pieniążków się skończy. Nie życzyłbym nikomu kolejnego zastoju prac i obserwowania niedokończonej inwestycji. Bo jeśli odpukać, przyjdzie Nam użytkować stadion na poziomie wykończenia trybuny D (wraz z obejściem) będzie to nie lada skandal, za który ktoś już powinien beknąć. Marzą mi się czasy, w których w końcu wyzbędziemy się Polsce DZIADOWIZNY w większych, ale także i mniejszych inwestycjach.
(Mi od wakacji nie potrafią wyremontować ulicy o długości 3 km.)
What's new?

Odpowiedz cytując