Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3567
Stary 21.10.2009, 13:23
On sprawia wrażenie jakby nie umiał grać. Piłkę zawsze przyjmuje jakoś dziwnie, albo jak do niego podają to zawsze akurat jest na wykroku i nie umie jej przyjąc. Dryblingu nie ma, mało dośrodkowuje w pole karne. A raczej wcale. Ciągle przekłada na prawa noge. Wg mnie Gorawski lepiej grał od niego, gdy go Kasperczak przesunął na lewą.
To z meczy w Wiśle.

Ale np przed jego przyjściem oglądałem sporo skrotów Domzale. I oni tam wszystkich kosili z kontry. Dużo wychodzili na szybkości, więc Kirm mógł swoje depnięcie wykorzystać. I zazwyczaj sam kończył te wyjścia albo podawał do napastnika i ten kończył praktycznie na pustą. I jeszcze jedna rzecz spełniał rolę Małeckiego i Jirsaka czyli wrzutki z wolnych w pole karne były jego.I z tego się brała połowa asyst w sezonie. Całkiem inny piłkarz.
Ostatnio edytowane przez tofik : 21.10.2009 o godz. 13:31.
..
Odpowiedz cytując