Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1915
Stary 21.10.2009, 12:43
W sobotę pierwszy raz od jakiegoś czasu mecz Wisły będzie pokazywany nie w C+ lecz w Orange Sport.
A szkoda, bo poziom komentatorów w tych dwóch stacjach jest jakby to powiedzieć zauważalny.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując