Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 21.10.2009, 12:32
Kadrowo Barca i Real są równie silne jak drużyny z Anglii. Jedyna różnica jest w taktyce. Anglicy stawiają na dyscyplinę taktyczną, zniwelowanie atutów przeciwnika. No a w Hiszpanii kibice jednak chcą obejrzeć widowisko. I nawet jak Capello zdobył mistrzostwo, to poleciał, bo ludzie się na spotkaniach nudzili.

Angielskie drużyny to zresztą takie same zbieraniny i cyrk. Bo prawdziwych Anglików tam nie uświadczysz. W Hiszpanii przynajmniej Barca ma wychowanków stanowiących o sile zespołu. A, że jest inna mentalność i wizja gry. Nie zasłużyli, żeby ich za to karcić.
Ostatnio edytowane przez tofik : 21.10.2009 o godz. 12:36.
..
Odpowiedz cytując