WILU TS napisał(a):

|
Widzę że jaranie się Danem i jego mega super hiper wynikiem trwa...3 samobóje sobie przeciwnik wbija ale nic to Dan ich tak mentalnie przygotował żeby dali sobie strzelić przeciwnikowi do swojej bramki: http://kibole.wroclaw.pl/relacja14.html ! Brawo Dan !
|
Super, sami wbiegli i sobie strzelili. Nikt ich nie zmusił, nikt ich nie nękał pressingiem.
Widzę, że co niektórych mierzi, że Dan może, a my nie. Ale czas się z tym pogodzić.
Jak by to nie wyglądało, wynik poszedł w świat. Za miesiąc nikt o stylu nie będzie pamiętał.
Liczy się wynik, punkty oraz realne widmo awansu. Tyle.
Pozdrawiam
@JarTSW - mieliśmy, pewnie. Tylko kiedy to było?
Zaczynamy odcinać kupony od dawnej sławy... Jak PZPNowskie dziady od pamiętnego roku 1974.
Niestety, to już BYŁO. A co BĘDZIE? No jak na razie nie wiadomo.