Trochę stromo
http://img200.imageshack.us/img200/2580/img1037g.jpg
Niebieskie rusztowanie
http://lh3.ggpht.com/_qiLdEB8e5XU/St...0/IMG_0833.JPG
http://lh4.ggpht.com/_qiLdEB8e5XU/St...0/IMG_0859.JPG
Nie będzie tak tragicznie
Przecież całośc będzie zalana betonem a kibice będą wchodzić na sektor zwyczajnie po schodach.
