Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 20.10.2009, 22:47
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Na forum lockerz.com.pl dużo osób sie chwali zamówieniami.
Ja dziś sie dowiedziałem, że jak sie jest na Z-List to koszulke trzeba zamówić mailowo...

Mam 34 zaakceptowane zaproszenia, ale przed dostawami ten licznik po lewej stronie sie wyzerował. Od tego czasu wysłałem 1 zaproszenie no i pisze, że brakuje mi 19 do Z-list. Ale w prawym górnym rogu pisze, że jestem Z-List member i punkty dostaje podwójnie...
Też macie tak na tym liczniku?




Byle jaka...
Mam tak samo ... . Mam ledwie 164 punkty, pozbieram jeszcze może nie rozdrapia mi wszystkich nagród
Odpowiedz cytując