Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
czarooh
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Skawina
Offline
#
11899
20.10.2009, 20:30
jakim programem najlepiej odtworzyć pliki RMVB. tylko zeby napisy tez czytał. allplayer mi nie odtwarza, GOM tak samo, RealPlayer odtwarza ale nie moge napisów włączyć.
czarooh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czarooh
Znajdź inne posty napisane przez czarooh