Wyświetl pojedynczy post
czarooh
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11899
Stary 20.10.2009, 20:30
jakim programem najlepiej odtworzyć pliki RMVB. tylko zeby napisy tez czytał. allplayer mi nie odtwarza, GOM tak samo, RealPlayer odtwarza ale nie moge napisów włączyć.
Odpowiedz cytując