Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 20.10.2009, 18:39
Może coś dla nowych, żeby nie tracili:

Po zarejestrowaniu otrzymacie możliwość zagrania w grę. Polega ona na łapaniu spadających banknotów (sterowania myszką !). Postarajcie się, bo można na tym zyskać sporo, jak na sam początek.



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując