Wyświetl pojedynczy post
igor1906
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Libiaz / Ludwinów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11893
Stary 20.10.2009, 14:26
prosze o kontakt kogos z dębnikow, konkretniej z podwawelskiego. jesli nie ma nikogo to prosze o przedstawienie sytuacji na tym osiedlu
Odpowiedz cytując