Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
igor1906
Member
Od: 02.2009
Skąd: Libiaz / Ludwinów
Offline
#
11893
20.10.2009, 14:26
prosze o kontakt kogos z dębnikow, konkretniej z podwawelskiego. jesli nie ma nikogo to prosze o przedstawienie sytuacji na tym osiedlu
igor1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do igor1906
Znajdź inne posty napisane przez igor1906