bbbnba napisał(a):

|
Wracajac do tematu stelazy na IV trybunie. Tak jak ktos wspomnial IV trybuna pochodzila ze starego planu modernizacji stadionu, wiec teraz musza polaczyc obie trybuny na identycznej wysokosci. Podobny zabieg kojarze ze stadionu PSV, gdzie rowniez zrobiono sektor na stelazach (co wcale nie znaczy, ze jest to cos fajnego).
|
Stary PSV czy cokolwiek innego nie ma tu nic do rzeczy. To co dzieje sie na budowie Waszego stadionu jest w równym stopniu komiczne co skandaliczne. Najpierw wyburzanie części trybuny, teraz jakieś obciachowe rusztowanie. I bynajmniej nie piszę tego na zasadzie "wyśmiać pyry". Po prostu patrze na to z niedowierzaniem.
A przy okazji, ostateczny projekt stadionu przewidywał to rusztowanie czy "wyszło w praniu"?
P.S. wyobrażam sobie co by się działo na naszym forum, gdyby u nas fuszere takich rozmiarów odwalili, skoro o wyjazd dla kosiarki spory ciągnęły się przez 2 strony tego tematu
