Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
11891
20.10.2009, 11:53
Zacu
napisał(a):
da sie wylaczyc to powiadomienie ze ma sie falszywego windowsa jak cos to prosze priv
da się. poszukaj paczki co się zwie "windows genuine forever" i tam masz wszystko co jest potrzebne do usunęcia WGA
globoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do globoos
Znajdź inne posty napisane przez globoos