Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
THEGAME
Junior Member
Od: 01.2003
Offline
#
5003
20.10.2009, 11:47
Stadion bedzie gotowy. Bo nie uzywanie go bylo by o wiele drozsze niz nie ukonczenie go. Wiec spokojnie bracia.
DON'T HUNT WHAT YOU CAN'T KILL
THEGAME
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do THEGAME
Znajdź inne posty napisane przez THEGAME