Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zacu
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
11888
20.10.2009, 10:44
da sie wylaczyc to powiadomienie ze ma sie falszywego windowsa jak cos to prosze priv
Zacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zacu
Znajdź inne posty napisane przez Zacu