Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
seba123139
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
11886
20.10.2009, 09:23
Mam takie pytanie kiedy zaczną być rozprowadzane bilety na mecz z Piastem
Na STRONIE śa juz informacje o Kielcach i Bytowiu a nic o najbiliższym meczu.....
seba123139
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba123139
Znajdź inne posty napisane przez seba123139