Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11885
Stary 20.10.2009, 05:22
shad napisał(a):Wyświetl post
Cześć Ci Weście!

Otóż pod tym względem mitorrent jest wkurzający więc na 80% nie da się tego zrobić. Ostatnio wyrzuciłem ze sciaganego folderu jeden plik, ściąganie padło, więc go przywróciłem co NIC nie dało. Wot technika.

Czesc ci Shadzie, stary dziadzie ,

czyli bucówa



Odpowiedz cytując