shad napisał(a):

Cześć Ci Weście!
Otóż pod tym względem mitorrent jest wkurzający więc na 80% nie da się tego zrobić. Ostatnio wyrzuciłem ze sciaganego folderu jeden plik, ściąganie padło, więc go przywróciłem co NIC nie dało. Wot technika.
|
Czesc ci Shadzie, stary dziadzie

,
czyli bucówa
