Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
11878
19.10.2009, 21:54
Mam pytanie...mianowicie orientuje się ktos czy mogę już jechac z nartami np.na Balicka czy na Rybitwy...poniewaz chce sprzedac swoj sprzet....?Pomocy...
walkeroo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do walkeroo
Znajdź inne posty napisane przez walkeroo