Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11878
Stary 19.10.2009, 21:54
Mam pytanie...mianowicie orientuje się ktos czy mogę już jechac z nartami np.na Balicka czy na Rybitwy...poniewaz chce sprzedac swoj sprzet....?Pomocy...
Odpowiedz cytując