Kaszalot napisał(a):

|
Jak najprosciej trafic z glownego do MORDu?
|
Wbijasz do jakiegoś tramwaju który jedzie na Powstańców Wielkopolskich tam wysiadasz i idziesz tą drogą do tandety.Tam jest przystanek autobusowy. (163,174,178) Sorki jeśli mi się numerki pomyliły

i jedziesz 3 przystanki na Zakole Wisły
mam nadzieję że zrozumiałeś
Ponawiam wcześniejsze pytanie:
Po ilu dniach pojawia się jakaś informacja na temat prawka na tej stronie? /www.kierowca.pwpw.pl