Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
270
19.10.2009, 19:03
Dzisiaj o 22.10 na Polsat Sport Extra, we wtorek też o tej godzinie, w środę o 17,50, w czwartek o 22.10i w piątek 0 16,10.
Warto obejrzeć bo działo się sporo, łącznie z tym że "uroczemu " Nikusiowi zabrakło paliwa
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro