klusek106 napisał(a):

|
A słyszał ktoś to ze Cebanu nazwano Rumuńskim bramkarzem ?
|
Tak samo jak Zapotokę przetransferowano do Czech. Na taki szlagierowy mecz ekstraklasy mogli dac Szpaka, popełnilby pare gaf, ale jakze inaczej by sie oglądało ten mecz z tymi emocjami Szpaka. Idealny mecz dla niego
