Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2627
Stary 19.10.2009, 18:34
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
A słyszał ktoś to ze Cebanu nazwano Rumuńskim bramkarzem ?
Tak samo jak Zapotokę przetransferowano do Czech. Na taki szlagierowy mecz ekstraklasy mogli dac Szpaka, popełnilby pare gaf, ale jakze inaczej by sie oglądało ten mecz z tymi emocjami Szpaka. Idealny mecz dla niego
Odpowiedz cytując