West napisał(a):

do uzytkownikow uTorrenta
jezeli po pobraniu wstawki zmieniam jej lokalizacje na dysku ale chce dalej seedowac to jak wskazac nowa lokalizacje plikow w uTorrencie ?
|
Cześć Ci Weście!
Otóż pod tym względem mitorrent jest wkurzający więc na 80% nie da się tego zrobić. Ostatnio wyrzuciłem ze sciaganego folderu jeden plik, ściąganie padło, więc go przywróciłem co NIC nie dało. Wot technika.