Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11866
Stary 19.10.2009, 17:16
West napisał(a):Wyświetl post
do uzytkownikow uTorrenta
jezeli po pobraniu wstawki zmieniam jej lokalizacje na dysku ale chce dalej seedowac to jak wskazac nowa lokalizacje plikow w uTorrencie ?
Cześć Ci Weście!

Otóż pod tym względem mitorrent jest wkurzający więc na 80% nie da się tego zrobić. Ostatnio wyrzuciłem ze sciaganego folderu jeden plik, ściąganie padło, więc go przywróciłem co NIC nie dało. Wot technika.
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując