Grzadq napisał(a):

|
Nie wyobrażam sobie, żeby nie skończyli stadionu. Niech potrzeba nawet kolejnych 50 mln złotych, nie interesuje mnie to. Stadion ma stać gotowy, całkiem gotowy.
|
Oczywiście - i mamy prawo się tego domagać tak samo, jak np: kładki dla pieszych mieszkańcy innego rejonu Krakowa.
Niestety wcale się nie zdziwię, gdy nagle okaże sie, że oddadzą jednak stadion (zapewne z dużym opóźnieniem), ale np: bez zamontowanej murawy. To będzie wszak bardzo w naszym krakowskim stylu, który wyraża też oddanie D bez wykończonych klatek schodowych itd.
Takie brakorobstwo, niechlujstwo, powierzanie projektu ignorantom i laikom, jest smutną wizytówką tej inwestycji. A najlepsze, że uchodzi płazem i nikt nawet nie jest nim głośno obużony.