Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4991
Stary 19.10.2009, 12:35
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Co do pozostałych przyłaczywod-kan-c.o.- też bardzo dziwna sprawa - bo przecież parkingi miały być oddane dużo później niż stadion ( niż 10 czy 15 czerwca 2010) więc trybuny byłyby i tak bez przyłączy nie odebrane.Chyba że kupki i siusiu wszyscy robili by do wiaderek Na co czekali ?
Nie no, termin oddania parkingu nie miałby żadnego znaczenia, gdyż sieci przebudować trzeb by było przed jego budową. Dla mnie największym winowajca całego tego bałaganu jest ZIKIT, bo jako inwestor zastępczy ponosi pełnią odpowiedzialność za to wszystko co się dzieje.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując