|
Aimable.
Przecież napisałem, że gdyby Junior nie był tak bardzo eksploatowany przez kolegów i inni grali z takim zębem jak on, to może byłby bardziej rozważny w swojej grze, gdyż nie musiałby się dwoić i troić na boisku. A to znaczy, że widzę jego grę na pograniczu faulu. Ale ona wynika często z walki o piłki trudne lub wręcz niemożliwe, które inni odpuszczają. Dlatego także i jego najczęsciej faulują i to brutalnie, właśnie za tą jego nieustępliwość. Facet jest po prostu "elektryczny" na boisku a nie zdziwiony co on na nim robi, tak jak kilku jego kolegów z drużyny. Na pewno Skorża powinien go uczulić na te faule i wślizgi oraz rozwagę w rozgrywaniu. Junior gra podobnie do Nikoli, tylko że Skorża zrobił z niego pomocnika a nie lewego obrońcę i dlatego jego gra wygląda podobnie do Sobola, choć i Nikola też grał na pograniczu faulu, jak każdy walczak zresztą. Junior to taki "murzyn" od czarnej roboty i już nie parafrazując tego zwrotu, nawet fani Kolejorza go dzisiaj "wyróżnili" gromkim , małpim pokrzykiwaniem, co nie powinno przejść im płazem.
Ostatnio edytowane przez kot : 19.10.2009 o godz. 00:02.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|