|
Rozmowa akurat minimum w przerwie na 100% i niech będzie że Iwan.
edit
dobra nieważne, nie widziałem całej rozmowy przed meczem, ale to o Hiszpanii brzmiało na serio ;p
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 18.10.2009 o godz. 23:03.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
|