GemHZR napisał(a):

Reporter w rozmowie z Czerwcem(czy kto to był) stwierdza po meczu " i czym się różni liga hiszpańska od polskiej?", wyraźnie zachwycony.
może tym, że w Hiszpanii jest kilka takich meczów na kolejką a u nas 2 na sezon
Obiektywnie trzeba stwierdzić, że mecz Lech-Wisła bardzo dobry* i myślę, że najlepszy* w tym sezonie.
*jak na polską ligę
|
- w sumie trochę wstyd, że nie wiesz kim był pan z którym rozmawiało C+ ... no ale to może tylko moje zdanie.
- stwierdzenie dot. Hiszpanii dotyczyło rozmowy przed meczem, i razej napewno było traktowane z przymrozeniem oka ...