Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2615
Stary 18.10.2009, 22:38
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Reporter w rozmowie z Czerwcem(czy kto to był) stwierdza po meczu " i czym się różni liga hiszpańska od polskiej?", wyraźnie zachwycony.

może tym, że w Hiszpanii jest kilka takich meczów na kolejką a u nas 2 na sezon

Obiektywnie trzeba stwierdzić, że mecz Lech-Wisła bardzo dobry* i myślę, że najlepszy* w tym sezonie.


*jak na polską ligę
- w sumie trochę wstyd, że nie wiesz kim był pan z którym rozmawiało C+ ... no ale to może tylko moje zdanie.
- stwierdzenie dot. Hiszpanii dotyczyło rozmowy przed meczem, i razej napewno było traktowane z przymrozeniem oka ...
Odpowiedz cytując